DSC09093Հունիսի 1-12 Ողջո~ւյն, ամառային ճամբար

Հունիսի  1

9:00-9:30 Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

9:30-10:10 «Մի երգի ուսուցում»( Անտիվիրուս Կոմիտաս, Ռադիո 6)

10:10-10:55 Ուրախ օտար լեզու

10:55-12:35- Անտիվիրուս Կոմիտաս(փորձ), բակային խաղեր

12:35-12:55- Ընդմիջում

12:55-14:00-Ընթերցանություն

Հունիսի  2

9:00-9:30 Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

9:30-10:05 Ուրախ օտար լեզու

10:05-11:00 Դասարանական անտիվիրուս Կոմիտաս (համերգի փորձ)

11:00-12:30 Անտիվիրուս Կոմիտաս

12:30-12:55 Ընդմիջում

12:55-14:00 Ուրախ մարմնամարզություն (բակային խաղեր)

Հունիսի  3

9:00-9:30 Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

9:30-10:05 Ուրախ օտար լեզու

10:05-10:30- ընդմիջում

10:30-12:30 Այցելություն  Խնկո Ապոր անվան գրադարան

12:30-14:00  Լող, բացօթյա ընթերցանություն

Հունիսի 4

9:00-9:30 Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

9:30-10:00 «Մի երգի ուսուցում»( Անտիվիրուս Կոմիտաս, Ռադիո 6)

10:00-11:30 Ընթերցանություն (Տիգրան Հայրապետյան գրադարանում)

11:30-12:35 Դասարան- համույթի փորձ(Դասարանական Անտիվիրուս Կոմիտաս)

12:35-12:55 Ընդմիջում

12:55-13: 30 Ուրախ օտար լեզու
13:30-14:00 Լող

Հունիսի 5

9:00-9:30 Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

9:30- 11:30 Շրջակա միջավայրի պահպանության միջազգային օր. «Մեր ծաղկած պատշգամբը»

11:30-12:35 «Մի երգի ուսուցում» ( Անտիվիրուս Կոմիտաս, Ռադիո 6)

12:35-12:55 Ընդմիջում

12:55-14:00 Շրջակա միջավայրի խնամք. Լող

Ճամբարային երկրորդ շաբաթվա աշխատակարգ

Հունիսի 8

9:00-9:30 Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

9:30-10:10 Դասարանական համերգի փորձ

10:10-10:55 Ուրախ օտար լեզու

10:55-12:35- Լող

12:35-12:55- Ընդմիջում

12:55-14:00-Տեխնոլոգիական գործունեություն

Հունիսի 9

9:00-9:30 Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

9:30-10:05 Ուրախ օտար լեզու

10:05-11:00 Դասարանական անտիվիրուս Կոմիտաս (համերգի փորձ)

11:00-11:30 Դասրանական համերգ

11:30-12:30 Ընթերցանություն

12:30-12:55 Ընդմիջում

12:55-14:00 Ուրախ մարմնամարզություն (բակային խաղեր)

Հունիսի 10

9:00-9:30 Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

9:30-10:05 Ուրախ օտար լեզու

10:05-10:30- ընդմիջում

10:30-12:30 Այցելություն  Տիգրան Հայրապետյան  գրադարան

12:30-14:00  Լող, բացօթյա ընթերցանություն

Հունիսի 11

9:00-9:30 Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

9:30-10:30 Մի երգի ուսուցում

10:30-11:30  ART-միջավայր

11:30-12:30 Մաթեմատիկական ֆլեշմոբ

12:30-12:55 Ընդմիջում

12:55-14:00 Ուրախ օտար լեզու

Հունիսի 12

9:00-9:30 Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

9:00-9:30 Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

9:30- 11:00 Մի երգի ուսուցում

11:00-12:35 Լող

12:35-12:55 Ընդմիջում

12:55-14:00 Նկարչական պլեներ

Advertisements